Lipno

Znáte to, je srpen, pomalu končí léto a na předpověď počasí se už nemůžete spolehnout, protože když říkají, že bude krásně, zaručeně se přižene nějaká ta bouřka nebo bude prostě celý den hnusně…

Takže co s víkendem?

Voda v okolních rybnících je už celkem dost zelená, na koupaliště zapomeňte, na „aqáče“ ani nemyslete, pískovny už nejsou tak průzračné jako v červnu a Vltava v Bráníku, kam zaskakujeme během celého léta po odpolednách, kde teplota ani v srpnu nedosahuje 20 stupňů, už taky není tak úžasná… Takže kam???

No my zkusili Lipno. Vybrali jsme malý kemp na břehu jezera, kde není stan vedle stanu a hlava na hlavě…

KEMP VŘESNÁ FRYMBURK

Kemp leží v zátoce kousek od městyse Frymburk – jediného poloostrovního městečka v Česku. Kolem stanu nám každou chvíli prosvištělo nejedno kolo nebo koloběžka, protože tudy probíhá cyklotrasa, což je vlastně fajn, zazipujete stan, nasednete na kolo a můžete si to Lipno klidně objet. Mapku cyklotras dostanete při ubytovávání se v kempu. Parkuje se přímo u stanu, tak všechno co jste si přivezli máte neustále u ruky. V kempu jsou stany, karavany i chatky. Když jsme tu byli my, chatky byly prázdné a půlka karavanů také. Zázemí je fajn a před kempem je i malá restaurace. Za nás byl jelení guláš a pstruzi na grilu…

Co víc říct…?? Mrkněte na fotky. 

Podívejte se na video z ptačí perspektivy :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.